नेपाली खोज
बुधबार, माघ ५, २०७८
  • होमपेज
  • महिलाले यि ४ उपाय गरे च’र’मसु’ख पाउछन् ! के हुन ति कुरा जानी राखौँ

महिलाले यि ४ उपाय गरे च’र’मसु’ख पाउछन् ! के हुन ति कुरा जानी राखौँ

महिलाले यि ४ उपाय गरे च’र’मसु’ख पाउछन् ! के हुन ति कुरा जानी राखौँ

एजेन्सी । हाम्रो समाजमा परिवर्तन भइरहेको छ । मानिसहरूले सबै प्रकारका बिषयमा खुला रूपमा कुरा गर्न थालेका छन् । तर शा’री’रिक सु’ख’भो’ग स’म्बन्धि कुरा अझै पनि वर्जित मानिन्छ र यस सम्बन्धि खुलेर कुरा गरिदैन । शा’री’रिक सु’ख’भो’ग त्यस्तै यो एक विषय हो, जुन सम्बन्धि कुरा गर्न मानिसहरू सहजै महसुस गर्दैनन्। यदि तपाईलाई लाग्छ शा’री’रिक सु’ख’भो’ग केवल एक प्रकारले मात्र हुन्छ । तपाई ग’ल’त हुनुहुन्छ । तपाईलाई थाहा पाउँदा छ’क्क पर्नुहुनेछ महिलाहरुमा ५ प्रकारका शा’री’रिक सु’ख’भो’गका तरिका हुन्छन्।

यस्ता छन् ४ शा’रि’रि’क सु’ख’भो’ग, गो’प्य अं’ग : महिलाको गो’प्य अं’ग अति विचित्रको छ । महिलामा हुने शा’री’रिक सु’ख’भो’ग प्रक्रियाले मात्र च’र’म शा’री’रिक सु’ख’भो’ग प्राप्त हुन्छ भनेर मानिन्छ। र, यो शा’री’रि’क सु’ख’भो’ग प्राप्त गर्न त्यती सजिलो भने छैन। गो’प्य अं’ग शा’री’रिक सु’ख’भो’गको एक विशेष प्रकारको अं’ग हो । जुन क’डा द’बा’बको साथ बारम्बार हि’ट गर्नुपर्दछ, र त्यसपछि मात्र गो’प्य अं’गबाट शा’री’रिक सु’ख’भो’ग प्राप्त गर्न सकिन्छ।

क्लि’ट’रल : क्लि’टो’रिस महिलाको गो’प्य अं’गमा रहेको सानो अं’ग हो जसले लाखौं स्ना’युहरू समावेश हुन्छन । भ’ग’शेफको हु’डले ढाकिएको छ, यो अक्सर शा’री’रिक सु’ख’भो’गको लागी सम्झाना आउने गर्छ । त्यसैले क्लि’टो’रल प्राप्त गर्ने र यस भागलाई सक्रिए गर्ने उत्तम तरिका यसलाई औंलाहरूसहित गोलाकार गतिमा वा अगाडि–पछाडि हल्का रूपमा र’ग’ड्नु हो।

कॉ’’म्बो : जब २ शा’री’रिक सु’ख’भो’गका अं’गहरु सँगै स्टि’म्यु’लेट गरिन्छ र शा’री’रिक सु’ख’भो’ग प्राप्त हुन्छ। भने, यसलाई क’म्बो अं’ग भनिन्छ। उदाहरण को लागी, यदि गो’’प्य अं’’ग र क्लिटरिस एकैसाथ स’क्रिए हुन्छन् भने, प्राप्त शा’री’रिक सु’ख’भो’ग एकदम तीव्र हुन्छ र यसको प्रभाव सम्पूर्ण शरीरमा देख्न सकिन्छ।

सु’ख’भो’ग स’क्रिए हुने स्थान छु’दा : तपाईंले त्यस्तो व्यक्तिलाई भेट्नुभयो जो चु’म्ब’न गरेर, का’उ’कु’ति लगाएर वा शरीरको कुनै अं’ग’मा शा’री’रिक सु’ख’भो’गका अं’’ग बाहेक अरुबाट पनि शारी’रि’क सु’ख’भो’ग प्राप्त गर्छ । अध्ययनमा यो प्रमाणित गरेको छ कि शा’रीरि’क सु’ख’भो’ग नदिने भनिएका अं’ग जस्तै का’र, था’इज आदिले पनि प्रतिक्रिया प्राप्त गर्दछ जुन केवल शा’री’रिक सु’ख’भो’गको रूपमा लिइन्छ ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका