नेपाली खोज
बुधबार, माघ ५, २०७८
  • होमपेज
  • प्रदेश नं १ को मोरङमा सबैभन्दा बढी कोरोना सङ्क्रमण

प्रदेश नं १ को मोरङमा सबैभन्दा बढी कोरोना सङ्क्रमण

प्रदेश नं १ को मोरङमा सबैभन्दा बढी कोरोना सङ्क्रमण

विराटनगर । पछिल्लो २४ घण्टाको अवधिमा प्रदेश नं १ अन्तर्गत मोरङमा सबैभन्दा बढी ११३ जनामा कोरोना सङ्क्रमण भएको छ । तीमध्ये विराटनगर महानगरपालिका मात्र ६३ जना आज सङ्क्रमित भएका छन् । चौध जिल्ला रहेको प्रदेशमा सो अवधिमा झापामा १०४, सुनसरीमा ८३, धनकुटामा पाँच, इलाम र उदयपुरमा चार/चार, भोजपुरमा दुई र प्रदेश बाहिरका पाँच जना गरी कूल ४७९ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको सामाजिक विकास मन्त्रालयले जनाएको छ ।

सोही अवधिमा एक हजार हजार १८१ को पीसीआर परीक्षण गर्दा ३२० र ६९४ को एन्टिजेन परीक्षण गर्दा १५९ जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको मन्त्रालयले जनाएको छ । एक सय ३७ स्थानीय तह रहेको प्रदेशमा स्थानीय तह अनुसार ४२ वटा स्थानीय तहमा कोरोना सङ्क्रमण देखिएको हो ।

मोरङको विराटनगरमा ६३, सुन्दरहरैँचा र बेलबारीमा १३/१३, लेटाङमा आठ, बूढीगङ्गामा तीन, कटहरी, रतुवामाई, केराबारी, कानेपोखरी र पथरीशनिश्चरेमा दुई/दुई, उर्लाबारी, रङ्गेली र ग्रामथानमा एकएक, झापाको दमकमा २४, विर्तामोडमा २१, कनकाईमा १९, बुद्धशान्तिमा सात, गौरादह र भद्रपुरमा छ/छ, अर्जुनधारा, मेचीनगर र कमल गाउँपालिकामा पाँच/पाँच, हल्दिबारीमा तीन, झापा गाउँपालिकामा दुई,

शिवसताक्षीमा एक, सुनसरीको इटहरीमा ५२, धरानमा नौ, दुहवी र रामधुनीमा छ/छ, इनरुवामा चार, बराह क्षेत्रमा तीन, गढीमा एक र स्थानीय तह नखुलेका दुई, धनकुटाको धनकुटा नगरपालिकामा चार र शहीदभूमिमा एक, इलामको चुलाचुली र माईमा एक/एक र स्थानीय तह नखुलेका दुई, उदयपुरको कटारीमा दुई, त्रियुगा र उदयपुरगढीमा एक/एक,

भोजपुरको भोजपुर नगरपालिका र षडानन्दमा एकएक र प्रदेश बाहिरका पाँच जनामा सङ्क्रमण देखिएको मन्त्रालयले जनाएको छ । प्रदेशमा आजै २४६ जना कोरोना सङ्क्रमणमुक्त भएका छन् । सङ्क्रमणमुक्त हुनेमा १३९ महिला र १०७ पुरुष रहेका छन् । पछिल्लो २४ घण्टमा कोरोना सङ्क्रमणबाट चार महिलासहित पाँचको मृत्यु भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका