नेपाली खोज
बुधबार, माघ ५, २०७८
  • होमपेज
  • महिलाहरूले आफ्ना पतिहरूबारे कस्तो धारणा राख्छन्?

महिलाहरूले आफ्ना पतिहरूबारे कस्तो धारणा राख्छन्?

  • Govinda Karki
  • शुक्रबार, फाल्गुन २१, २०७७
महिलाहरूले आफ्ना पतिहरूबारे कस्तो धारणा राख्छन्?

त्यस्ता महिलाहरू जसले आफ्ना पतिलाई महान मान्दछन् र आफूलाई संसारको सबै भन्दा राम्रो दुलही पाएको जस्तो जताततै आफूलाई प्रमाणित गर्न जारी राख्दछन् । अब जे भए पनि वास्तविकता हुन सक्छ । महिलाहरू जो आफ्नो पतिलाई आफूलाई आफूभन्दा सानो सम्झिन्छन् वा, भन्छन्, मूर्ख ।

अब, यस्तो अवस्थामा पतिले केहि गरे पनि श्रीमतीले महसुस गर्छिन् कि बेडल लगाइएको छ। अब वास्तविकतामा पनि यदि पति अधिक समझदार छ। समस्या यो छ कि महिलाहरूले आफूलाई बराबरको मान्दैनन्, कि त पतिले उनीहरूलाई देवता वा भूत मान्दछन् ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

सम्बन्धित खवर

धेरै कमेन्ट गरिएका