नेपाली खोज
सोमवार, बैशाख ६, २०७८
  • होमपेज
  • झापामा शिक्षकको कु.टाइ बाट बिद्यार्थीको मृत्यु, आफन्तले रुदै सुनाए त्यो दिनको डरलाग्दो घटना (भिडियो सहित)

झापामा शिक्षकको कु.टाइ बाट बिद्यार्थीको मृत्यु, आफन्तले रुदै सुनाए त्यो दिनको डरलाग्दो घटना (भिडियो सहित)

  • Govinda Karki
  • सोमवार, फाल्गुन १७, २०७७
झापामा शिक्षकको कु.टाइ बाट बिद्यार्थीको मृत्यु, आफन्तले रुदै सुनाए त्यो दिनको डरलाग्दो घटना (भिडियो सहित)

कनकाई नगरपालिका – ६ स्थित चम्पापुर माध्यमिक विद्यालयमा अध्ययनरत १० वर्षीय कृष्णप्रसाद राजवंशीको बिहीबार उपचारका क्रममा मृ.त्यु भएको हो। उनी कक्षा ४ मा अध्ययनरत थिए।राजवंशीको मृ.त्युपछि विद्यालयको कार्यालय सहायक खरिदार पदमा कार्यरत रविन मगरलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ।

मगरले कक्षा ४ मा पठनपाठन गराउने क्रममा सोधेको कुरा नजानेको भन्दै गत माघ१८ गते राजवंशीलाई कुटपिट गरेका थिए।शिक्षकको कु.टाइबाट विद्यार्थीको कान सुन्निएपछि उपचारका लागि तत्काल स्थानीय कामेश मेडिकल लगिएको थियो। मेडिकलमा सामान्य उपचारपछि उनलाई घर पठाइएको थियो।

घर पुगेपछि पनि बालकले आफूलाई शिक्षकले कु.टेको कुरा अभिभावकसँग बताएनन्। तर, घरमा कान झनै सुन्निन थालेपछि आफन्तले बारुलाले टो.केको होला भनेर बालकका साथीसँग सोधपुछ गरेका थिए। त्यसपछि राजवंशीका साथीले उनलाई शिक्षकले कान मोलेर यस्तो भएको बताएका थिए।बालकको स्वास्थ्य अवस्था झनै बिग्रिँदै गएपछि थप उपचारका लागि तत्काल बिर्ता सिटी हस्पिटल लगिएको थियो।

तर, त्यहाँ पनि उपचार सम्भव नभएपछि बी एन्ड सी पुर्‍याइएको जानकारी विद्यालयका एक शिक्षकले जानकारी दिए।त्यहाँ पनि उपचार सम्भव नभएको भन्दै बिहीबार विराटनगरस्थित नोबेल मेडिकल कलेज पठाइएको थियो। तर, अस्पताल पुर्‍याएर उपचार सुरु गरेलगत्तै विद्यार्थीको मृ.त्यु भयो।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका