नेपाली खोज
शनिबार, बैशाख ४, २०७८
  • होमपेज
  • भाइरल सचिन परियार फिचर्ड ‘बनको खयर’ बोलको गीत सार्वजनिक

भाइरल सचिन परियार फिचर्ड ‘बनको खयर’ बोलको गीत सार्वजनिक

  • Govinda Karki
  • सोमवार, फाल्गुन १०, २०७७
भाइरल सचिन परियार फिचर्ड ‘बनको खयर’ बोलको गीत सार्वजनिक

काठमाडौँ । राजन कार्की र समिक्षा अधिकारीको आवाजमा रहेको नयाँ लोक तथा दोहोरि गीत भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ। ‘बनको खयर’ बोलको गीतमा सुन्दर हमालको शब्द तथा राजन कार्कीको संगीत रहेको छ। तारानाथ आचार्यको संगीत संयोजन रहेको गीतको भिडियोलाई प्रकाश भट्टले निर्देशन गरेका छन्।

भिडियोमा राजन कार्की,सुबिक्षा हमाल, सवि हमाल, सुवि हमाल र बाल कलाकार सचिन परियार र अग्रता कार्कीको अभिनय रहेको छ। सर्जक सुन्दर हमालले आफ्नै छोरीहरु सवि हमाल र सुवि हमाललाई यसै भिडियो मार्फत अभिनयमा डेब्यु गराएका छन्। नवराज उप्रेतीले छायाँकन गरेको भिडियो बिष्णु शर्माले सम्पादन गरेका छन्। सार्वजनिक गीत हमालको आफ्नै च्यानल सवि सुवि इन्टरटेन्टमेन्ट च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका