नेपाली खोज
बुधबार, बैशाख २९, २०७८
  • होमपेज
  • चिहान खन्ने झाक्रीको थानमा थुक्ने मान्छे को हो ? झाक्रीलाइ कसको षड्यन्त्र हो ? हेर्नुस डरलाग्दो रहस्य (भिडियो सहित)

चिहान खन्ने झाक्रीको थानमा थुक्ने मान्छे को हो ? झाक्रीलाइ कसको षड्यन्त्र हो ? हेर्नुस डरलाग्दो रहस्य (भिडियो सहित)

  • Govinda Karki
  • शनिबार, फाल्गुन ८, २०७७
चिहान खन्ने झाक्रीको थानमा थुक्ने मान्छे को हो ? झाक्रीलाइ कसको षड्यन्त्र हो ? हेर्नुस डरलाग्दो रहस्य (भिडियो सहित)

मोरंग । कुरा सुन्दा फिल्म अथवा मनोगडन्ते हावा कुरा जस्तो लागेपनी बास्तबमै मोरङको बेलबारिमा कसैले सोच्नै नसकिने घटना घटेको छ । एकाएक सबै गाउँले बिरामी पर्दै आत्मा पसेर दुख दिन थालेपछि गाउँ नै चिन्तामा परेको छ ।

करिब छ बर्ष अगाडी मृत्यु भएका जीवन राईको आत्मा हरेक बिरामीमा पसेर बोल्न थालेपछि गाउँ नै त्रसित बनेको छ । बच्चादेखि वृद्ध सबै बिरामी परेपछी धामी ले चिन्ता बस्न सुरु गरेको तीन दिनसम्म पनि केही पत्ता नलागेपछि केही गाउँलेहरुले धामीलाई कु-टपि-ट समेत गरेका थिए ।

चार दिन चार रात नसुती धामी बसेर ढ्याङ्रो बजाएपछी अन्त्यमा छ बर्ष पहिले मोटरसाइकल दुर्घटनामा निधन भएका जीवन राईको चिहान खनेर हेर्नुपर्ने भनेर झाक्रीले भनेपछी सुरक्षाकर्मी र गाउले बुद्धिजिबि सहित करिब दुई सय मानिसहरुले रातको 12 बजे चिहान खनेर हेर्दा कसैले नसोचेको दृश्य देखिएपछी सबै गाउलेहरुले धामीलाई माफी मागेर सम्मान समेत गरेका छन । झाक्रीको चिहानमा आएर एक युवाले थुकेपछि देउता रिसाएर नासोचीको भएको छ, भीडियोमा हेर्नुहोला ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

सम्बन्धित खवर

धेरै कमेन्ट गरिएका