नेपाली खोज
आइतवार, बैशाख ५, २०७८
  • होमपेज
  • अन्तत: २ ओटा श्रीमान बिबाह गर्ने युवतीको बिबाद मिल्यो, जेठो श्रीमानले जिम्मा लिए, दुबैले हात मिलाए (भिडियो सहित)

अन्तत: २ ओटा श्रीमान बिबाह गर्ने युवतीको बिबाद मिल्यो, जेठो श्रीमानले जिम्मा लिए, दुबैले हात मिलाए (भिडियो सहित)

  • Govinda Karki
  • आइतवार, फाल्गुन २, २०७७
अन्तत: २ ओटा श्रीमान बिबाह गर्ने युवतीको बिबाद मिल्यो, जेठो श्रीमानले जिम्मा लिए, दुबैले हात मिलाए (भिडियो सहित)

मोरंग । बैदेशिक रोजगारीको क्रममा कमाएको सम्पत्ति कुम्लाएर पूर्व श्रीमानसँग भागेपछि पाँचथरको मिक्लाजुङ–१ का हिमाल राई न्यायको खोजीमा भौतारिएका छन् ।दुबईमा रहँदा सामाजिक सञ्जामा चिनजान भएर विवाह गरेका हिमाल यतिबेला न्याय खोजिरहेका हुन् ।

श्रीमान भूपाल राईसँग सम्बन्ध विच्छेद गरी बसेको र दुई छोरी रहेको बुद्धिमायाले बताएकी थिइन् । बुद्धिमायाको बेदना सुनेर हिमालको मन पग्लियो । र, दुबईबाट फर्किएर विहे पनि गरे । विहे गरेको ७ महिनापछि बुद्धिमाया ४ लाख रुपैया, सुनसहित पूर्व श्रीमान भूपालसँग भागेपछि यतिबेला न्याय खोज्दै भौतारिरहेका छन् ।

लेटाङ नगरपालिका–१ की बुद्धिमायासँग हिमालको सम्पर्क टुटेको छ । ‘दुई छोरीको आमा हुँदा पनि मैले उसको पीडा सुनेर विहे गरे’ उनले भाबुक हुँदै भने–‘अहिले मलाई रुवाएर गई ।’ श्रीमति बुद्धिमायालाई नगद र सुन फिर्ता गर्न उनले आग्रह गरेका छन् । उनले प्रहरी कार्यालयमा उजुरी दिँदा पनि चासो नदिएको उनले गुनासो गरे ।

यसैसाता श्रीमति बुद्धिमायासँग सम्पर्क गर्दा उल्टै धम्की दिएको उनले बताए ।हिमालकी दिदी निता राईले भाई सोझो भएकाले विदेशमा दुख गरेर कमाएको रकम लिएर बुहारी फरार भएको बताइन् । अहिले श्रीमती खोज्दै उनि मोरंगको लेटाङ्ग श्रीमतीको घर पुगेका छन् र उनीहरुको मेलमिलाप पनि बह्येको छ , कसरि मिल्यो त ? तल भिडियोमा हेर्नुहोला ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

सम्बन्धित खवर

धेरै कमेन्ट गरिएका