नेपाली खोज
शुक्रबार, फाल्गुन २१, २०७७
  • होमपेज
  • १ श्रीमतीका २ श्रीमानको जम्काभेटमै पर्यो लफडा, श्रीमती डराइन, खुल्यो डरलाग्दो भित्री रहस्य र नालीबेली (भिडियो सहित)

१ श्रीमतीका २ श्रीमानको जम्काभेटमै पर्यो लफडा, श्रीमती डराइन, खुल्यो डरलाग्दो भित्री रहस्य र नालीबेली (भिडियो सहित)

  • Govinda Karki
  • आइतवार, फाल्गुन २, २०७७
१ श्रीमतीका २ श्रीमानको जम्काभेटमै पर्यो लफडा, श्रीमती डराइन, खुल्यो डरलाग्दो भित्री रहस्य र नालीबेली (भिडियो सहित)

पछिल्लो समय एक श्रीमान हुदाहुदै अर्कैसंग बिहे गरेर भागेको कुरा त सबैले सुनेकै हो । तर अहिले अर्को एउटा बिषय चर्किएको छ । जसमा पहिलो श्रीमान सङ दोश्रो श्रीमानको सम्पुर्ण सम्पत्ति लिएर फेरि भागेको कुराले सबैलाई चकित बनाएको छ ।

बैदेशिक रोजगारीको क्रममा हुँदा सामाजिक सञ्जालमा चिनजान भएर विवाह गरेका पाँचथरको मिक्लाजुङ १ का हिमाल राई यतिबेला श्रीमति बुद्धिमाया मगर राईको खोजी छन् । लेटाङका श्रीमान भूपाल राईसँग सम्बन्ध विच्छेद गरी बसेको र दुई छोरी रहेको बुद्धिमायाले बताएकी थिइन् । कुराकानीको क्रममा बुद्धिमायाको पीडा देखेर हिमालले दुबईमा रहँदै विवाह गर्ने बताएका थिए ।

त्यसपछि विदेशबाट आएर हिमालले विवाह पनि गरे । तर, विवाह गरेको ७ महिनापछि फेरि पूर्व श्रीमान भूपालसँग भएभरको सम्पत्ति लिएर गएपछि यतिबेला दोश्रो श्रीमान रुदै मिडियामा आएका थिए । उनले रुदै सम्पुर्ण कुराहरु सुनाउदा ५ रुपैयाँमा खाना बेच्ने कुमार राईको समेत आँसु खसेको थियो ।

आज अचानक युवतीका दुई श्रीमानको भेट भएको छ ।पहिलो भेटमै पर्यो चर्काचर्की । २ श्रीमान रिसाएपछी श्रीमतिले डराउदै खोलिन भित्री रहस्य र नालीबेली हेर्नुहोस भिडियो उनले रुदै सुनाइन कि सुनेर सबै चकित बनेका छन । तलको भिडियोमा हेर्नुहोला होस उड्नेछ ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

सम्बन्धित खवर

धेरै कमेन्ट गरिएका