नेपाली खोज
शनिबार, बैशाख ४, २०७८
  • होमपेज
  • सेल्फी रोडका भाइरल आइसक्रीम बेच्ने दाइ श्रीमती सहित पहिलोपटक मिडियामा (भिडियो सहित)

सेल्फी रोडका भाइरल आइसक्रीम बेच्ने दाइ श्रीमती सहित पहिलोपटक मिडियामा (भिडियो सहित)

सेल्फी रोडका भाइरल आइसक्रीम बेच्ने दाइ श्रीमती सहित पहिलोपटक मिडियामा (भिडियो सहित)

पछिल्लो समय टिकटकबाट धेरैले चर्चा कमाउन सफल भएका छन । नेपाली सिने क्षेत्रमा धेरैको आगमन भयो । मोरङको भाइरल सेल्फी रोडमा आइसक्रीम बेचेर भाइरल बनेका मङलबारेका राज मन्डललाई भ्याइनभ्याई हुन्छ । सेल्फी रोडमा पछिल्लो समय निकै भिड हुन्छ ।

दैनिक टिकटक बनाउन आउनेको भिड बढेसङ्गै सेल्फी रोड व्यावसायिक पनि बन्दै आएको छ । टिकटक बनाएर एकाएक भाइरल बनेका आइसक्रीम बेच्ने दाइ आज पहिलोपटक श्रीमती सहित मिडियामा आएका छन । दैनिक हजारौंको संख्यामा मानिसहरुको आवतजावत हुन्छ ।

त्यसमा धेरैले उनिसङ टिकटक बनाउछन । श्रीमतीकै अगाडी केटीहरुले तानातान गरेर टिकटक बनाउन थालेपछी मन्डल लजाए । उनले लजाउदै श्रीमतीलाई जिस्काए ।

भाइरल आइसक्रीमवालाकि श्रीमती अन्तरवार्ताको क्रममा निकै भावुक हुँदै बिगतदेखिको सम्पुर्ण कहाँनी सुनाइन । सबै भावुक बने । भाइरल दाइले भावुक बनेकी श्रीमतीलाई अन्तरवार्तामै प्रेम प्रस्ताव राखेर हसाएका छन । तलको भिडियोमा हेर्नुहोला

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

सम्बन्धित खवर

धेरै कमेन्ट गरिएका