नेपाली खोज
शनिबार, बैशाख ४, २०७८
  • होमपेज
  • अरुसंग नसल्कियोस भनेर बुढीले आफ्नै बुढाको पाइन्टमा ताला ठोकेपछि….

अरुसंग नसल्कियोस भनेर बुढीले आफ्नै बुढाको पाइन्टमा ताला ठोकेपछि….

अरुसंग नसल्कियोस भनेर बुढीले आफ्नै बुढाको पाइन्टमा ताला ठोकेपछि….

अविश्वासले मान्छेलाई कुन अवस्थासम्म पूराउँछ भन्ने कुराको उदाहरण पेश गरेका छन् ।आफ्नी बुढीले अरुसँग ल’सप’स गर्छ भन्ने आशंकामा आफ्नै बुढाको पाइन्टमा ताल्चा लगाईदिए पछि बुढाले उ’जुरी गरे । आफुभन्दा निकै कम उमेरका बुढा अरु केटिसँग बरालिने शं’का गर्दै ती महिलाले पाइन्टमा ताला ठो’केकि बताएकि छिन। यस्तो मुर्ख्याइँ गर्ने मानिस नेपालका भने होइनन् ।

मेक्सिकोका एक ४० वर्षे बुढीले आफ्नी २९ वर्षे बुढाको पाइन्टमा ताला लगाइदिएको घ’टना र्सार्वजनिक भएको छ । आफ्नो पाइन्टमा बुढीले ताला लगाइदिँदा आफु दिनमा घण्टौँ सम्म पाइखाना समेत जान नपाएको भन्दै ती युवा प्रहरी समक्ष पुगेपछि यो घ’टनाको पर्दाफास भएको हो । तर ती युवतीले अब आफुले बुढाको पाइन्टमा ताल्चा नलगाउने लिखित प्रतिबद्धता गरेका छन् ।

उसको उपस्थितिमा उसैले ताला खोलिदिएर आफ्नो इच्छा पूरा गर्ने र त्यहीँ बेला मात्र आफु ट्वाइलेट जान पाउने अन्यथा बुढी बाहिर गएको बेलामा आफु ट्वाइलेट सम्म जान नपाउने उनको दु’खेसो थियो । बुढीको ड’रले आफुले आफै ताला तो’ड्ने हिम्मत पनि नगरेको उनले बताइन् युवतीको उ’जुरीपछि प्रहरीले ती युवतीलाई प’क्राउ गरेको छ ।

उनले प्रहरीलाई बुढाको पाइन्टमा लगाएको ताल्चाको साँचो दिएपछि प्रहरीले ताला खोलिदिएको थियो । प्रहरीले ती युवतीवि’रुद्ध दुराचारको अ’भियोगमा मु’द्दा चलाउने प्रयास गरेपछि युवकले जाहेरी दिन अस्विकार गरेपछि उनीमाथि मु’द्दा चलेन र केही घण्टामै हि’रासतमुक्त गरियो ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

सम्बन्धित खवर

धेरै कमेन्ट गरिएका