नेपाली खोज
शुक्रबार, फाल्गुन २१, २०७७
  • होमपेज
  • पहिलो स*म्पर्कमा युवतीले चाहने दश कुरा …

पहिलो स*म्पर्कमा युवतीले चाहने दश कुरा …

पहिलो स*म्पर्कमा युवतीले चाहने दश कुरा …

काठमाडौं । स्त्रीले आफ्नो जीवनमा केही न केही फरक र उत्ताउलो खालको यौ*न अनुभव गर्न चाहने देखाएको छ । मौका पाउँदा उनीहरुले अनौठो अनौठो यौ*निक अभ्यासको परीक्षण समेत गर्न मन पराउँने तथ्य उक्त अध्ययनबाट देखिएको हो । युवतीहरुले यौ*नको बारेमा कस्ता कस्ता कुरा सोच्छन् भन्ने विषयको अध्ययनको निष्कर्ष यस्तो छ। अधिकांश महिलालाई अपरिचित पुरुषले छुँदा नराम्रो लाग्छ । तर, कतिपय समयमा अपरिचित पुरुषसँग यौ*न सम्बन्ध राख्ने विषयमा महिलाहरु उत्तेजित हुन्छन् । अध्ययनले भन्छ, ‘अपिरिचितसँग यौ*न सम्बन्ध राख्दा सबै सीमा भुलेर रमाइलो गर्न पाइन्छ भन्ने उनीहरुको सोचाइ हन्छ ।

अधिकांश महिलालाई अपेक्षा हुन्छ कि कुनै पनि पुरुषले उनीसँग मालिक जस्तो व्यवहार गरोस् । उठाएर ओच्छ्यानमा ल्याओस र कपडा खोलेर क्रि*डा गरोस् । अलि हेप्ने र होच्याए जस्तो गर्ने पुरुषसँग से*क्सका लागि महिला लालायित हुन्छन् । महिला पुरुषसँग मात्र होइन कतिपय महिलासँग पनि आकर्षित हुन्छन् । महिला–महिलाबीच आपसी यौ*न सन्तुष्टी दिने व्यवहारबारे पनि महिलाहरुले सोचिरहने गरेको अध्ययनले देखाएको छ ।

महिलाहरु हरेक पटक चरम सन्तुष्टिको यौ*न सम्बन्धबारे सोच्छन् । तर, सधै यस्तो वास्तविक जीवनमा भने नहुन पनि सक्छ । अधिकांश महिलाहरुलाई नदी वा समुन्द्र किनारमा यौ*न सम्बन्ध स्थापित गर्ने चाहना हुने गरेको अध्ययनले देखाएको छ । आफूलाई मनपर्ने पुरुषसँग यस्तो स्थानमा एक्लै हुन पाइयोस् भन्ने उनीहरु सोच्छन् ।

महिलाहरु पुरुषको अगाडी कपडा खोल्न लाज मान्छन् । तर, उनको चाहना पार्टनरले नै कपडा खोलिदियोस भन्ने हुन्छ । हिल चप्पल लगाएको बेला होस् या से*क्सी लाञ्जरी महिलाहरुलाई यस्तो चाहना बढी हुन्छ । कुनै पनि महिलालाई बलात्कृत हुने चाहना हुँदैन । तर, कुनै पनि मन परेको पुरुषले जवर्जस्ती यौन सम्बन्ध राखोस् भन्ने चाहना चाँहि उनीहरुमा हुने अध्ययनको निष्कर्ष छ । महिलाहरु सामान्यतः निष्क्रिय हुन्छन् ।

तर, कहिले काहीँ महिलालाई पुरुष जस्तै सक्रिय भएर यौ*न क्रि*डामा सहभागी हुन मन लाग्छ । कुनै पनि महिलालाई बाथरुममा यौ*न सम्बन्ध राख्ने भित्री चाहना सधै हुने अध्ययनको भनाइ छ । सावरको मुनी बढी उ*त्तेजित अनुभव गर्छन् महिलाहरु । दुनियाँले जे सुकै सोचोस्, आफूले मन पराएको पुरुषसँग एक रात मनाउने चाहना हरेक स्त्रीमा हुन्छ । पहिलो यौ*न सम्बन्धबारे उनीहरु सधै सोचिरहन्छन् ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका