नेपाली खोज
शुक्रबार, माघ २, २०७७
  • होमपेज
  • प्रहरीले पक्राउ गर्न खोजेपछि भिटेनले अचानक किन यस्तो गरे ? सबैलाई गरे यस्तो अनुरोध (भिडियो सहित)

प्रहरीले पक्राउ गर्न खोजेपछि भिटेनले अचानक किन यस्तो गरे ? सबैलाई गरे यस्तो अनुरोध (भिडियो सहित)

  • Nirmala Karki
  • आइतवार, कार्तिक १६, २०७७

गायक भिटेनले एक विज्ञप्ति जारी गर्दै कार्तिक ८ गते रिलिज भएको आफ्नो गीतको शब्दका कारण विभिन्न निकाय र व्यक्तिप्रति ठेस पुग्न गएको गुनासो आएकाले कार्तिक १३ गते सो गीत आधिकारिक च्यानलबाट हटाइएको र गीत संशोधन गर्दै प्रकाशित गर्ने जनाएको छ।

विज्ञप्तिमा गीतबाट असुविधा पुगेका सम्बन्धितहरू निकायहरूसँग उनले माफी मागेका छन्।त्यसैगरी पहिले रिलिज गरिएको गीतलाई अनिधिकृतरूपमा अपलोड नगर्न आग्रह समेत विज्ञप्तिमा गरिएको छ।प्रहरीले गीतलाई लिएर आफूमाथि कारवाही गर्ने तयारी गरेपछि भिटेनको उक्त गीत बिहीबार साँझ प्राइभेट बनाइएको थियो। तल भिडियोमा जस्ताको त्यस्तै हेर्नुहोला ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका