नेपाली खोज
सोमवार, माघ १२, २०७७
  • होमपेज
  • वलिउड अभिनेत्री श्रद्धा कपूरले ‘नागिन’ मा मूख्य भूमिकामा अभिनय गर्ने

वलिउड अभिनेत्री श्रद्धा कपूरले ‘नागिन’ मा मूख्य भूमिकामा अभिनय गर्ने

  • Nirmala Karki
  • बिहिबार, कार्तिक १३, २०७७
वलिउड अभिनेत्री श्रद्धा कपूरले ‘नागिन’ मा मूख्य भूमिकामा अभिनय गर्ने

एजेन्सी । भारतीय लोकप्रिय अभिनेत्री श्रद्धा कपूर नयाँ चलचित्र ‘नागिन’मा मूख्य भूमिकामा अभिनय गर्ने तयारीमा रहेकी छिन् । अभिनेत्री श्रद्धा ‘नागिन’मा मूख्य भूमिकामा अभिनय गर्न लागेकी हुन् । यो चलचित्र तीन भागको सीरीजको रुपमा रिलीज गर्ने निर्माण यूनिटले जनाएको छ ।

८० को दशकमा श्रीदेवीले नागिन बनेर चर्चित बनेको थिइन् । अहिले अभिनेत्री श्रद्धा ठुलो पर्दामा पहिलो पटक नागिनको भूमिकामा अभिनय गर्न लागेसँगै उनको फेरी एक पटक चर्चा सुरु भएको छ । सालिन र मिलनसार स्वभावकी श्रद्धाको बलिउडमा चर्चा चुलिदो क्रममा रहेको छ ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका