नेपाली खोज
शनिबार, माघ १०, २०७७
  • होमपेज
  • गुर्जो बाँड्दै पूर्वसभाषद् गाउँमा

गुर्जो बाँड्दै पूर्वसभाषद् गाउँमा

  • Nirmala Karki
  • बिहिबार, कार्तिक १३, २०७७
गुर्जो बाँड्दै पूर्वसभाषद् गाउँमा

ओखलढुङ्गा, १३ कात्तिकः ओखलढुङ्गाको मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका अध्यक्षलाई गुर्जोका बेर्ना वितरण गर्दै पूर्व सभाषद् तथा नेपाली काँग्रेसका नेता रामहरि खतिवडा । दशैँ मनाउन गृह जिल्ला आउनु भएका नेता खतिवडाले गाउँपालिकालाई ३०० वटा गुर्जोका बिरुवा हस्तान्तरण गर्नुभएको छ ।

खतिवडाले गाउँका अन्य स्थानमा समेत गुर्जोका बिरुवा उपलब्ध गराउनु भएको छ । रोगप्रतिरोधात्मक क्षमता बढाउने जडिबुटीका रुपमा लिइने गुर्जो कोरोनाबाट बच्नका लागि सेवन गर्नेको सङ्ख्या बढेसँगै जिल्लामा यसको खेती गर्न थालिएको छ । तस्बिरः पूर्णप्रसाद न्यौपाने/रासस

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका