नेपाली खोज
शुक्रबार, माघ २, २०७७
  • होमपेज
  • आफ्ना सहयोगीलाई दिइन् बलिउड नायिका ज्याकलिनले कार उपहार

आफ्ना सहयोगीलाई दिइन् बलिउड नायिका ज्याकलिनले कार उपहार

  • Nirmala Karki
  • मङ्लबार, कार्तिक ११, २०७७
आफ्ना सहयोगीलाई दिइन् बलिउड नायिका ज्याकलिनले कार उपहार

काठमाडौँ । भारतीय लोकप्रिय नायिका ज्याकलिन फर्नान्डेजले आफ्ना एक सहयोगीलाई कार उपहार दिदएकी छिन् । श्रीलंकन मूलकी यी नायिकाले आँफु बलिउडमा सक्रिय रहेयता सहयोग गर्दै आएका आफ्नो टिमका एक सहयोगीलाई कार उपहार गरेकी हुन् ।

केही समय अघि बूकिङ गरिएको उक्त कारको डेलिभरी दशहरा दशैंकै समयमा भएपछि ज्याकलिन र ति सहयोगी दुवै खुशी भएको बताइएको छ । कोरोना महामारीको पछिल्ला दिनमा पनि ज्याकलिन फिल्मको सूटिङमा नै ब्यस्त छिन् । तस्वीरमा ज्याकलिनलाई प्रहरी इन्सपेक्टरको भूमिकामा देख्न सकिन्छ ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका