नेपाली खोज
शुक्रबार, माघ २, २०७७
  • होमपेज
  • शिशिर भण्डारी अभिनित गायक शिव परियारको स्वरमा नयाँ गीत ‘छलक छलक छल्क्यो माया’ को भिडियो सार्वजनिक

शिशिर भण्डारी अभिनित गायक शिव परियारको स्वरमा नयाँ गीत ‘छलक छलक छल्क्यो माया’ को भिडियो सार्वजनिक

  • Nirmala Karki
  • बिहिबार, कार्तिक ६, २०७७

काठमाडौँ । गायक शिव परियार र निरुषा भट्टराईको स्वरमा रहेको नयाँ गीत ‘छलक छलक छल्क्यो माया’को भिडियो सार्वजनिक भएको छ । दिपक सिलवालको शब्द तथा संगीतमा तयार भएको गीतमा नायक पल शाह, नायिका बर्षा राउत र अभिनेता शिशिर भण्डारीको अभिनय देख्न सकिन्छ । गम्भीर बिष्टले निर्देशन गरेको भिडियोमा एक्शन सहितको रोमान्टिक, डान्सिंग प्रेमकथा देख्न सकिन्छ । म्यूजिक भिडियोमा एक्शन राख्नु नौलो प्रचलन हो ।

भिडियो निर्देशक बिष्टले चलचित्र हेरेको जस्तै महशुस गराउने आफ्नो प्रयास रहेको बताए । भिडियो सार्वजनिक भएसँगै राम्रो प्रतिक्रिया आएको जानकारी दिँदै रचनाकार सिलवालले भने गीतले शिव र निरुषाजीलाई नै सुहाउने गीत नै मैले बनाउने कोशिस गरिरहेको थिएँ । निरुषाजीले पनि मसँग काम गर्ने इच्छा राख्नुभएको थियो । त्यहि अनुसार नै मैले गीत बानएको हुँ’ । भिडियोमा संजय थापा र सुक्रराज शाहको एक्शन निर्देशन रहेको छ । नवराज उप्रेतीको छायांकन तथा नबिन निरौलाको सम्पादन तथा कलर ग्रेडिंग रहेको छ ।

 

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका