नेपाली खोज
सोमवार, माघ १२, २०७७
  • होमपेज
  • पुजा गर्दा सबै भन्दा पहिला किन गणेश भगवान को पुजा गरिन्छ? रहस्य यस्तो छ !

पुजा गर्दा सबै भन्दा पहिला किन गणेश भगवान को पुजा गरिन्छ? रहस्य यस्तो छ !

  • Nirmala Karki
  • बुधबार, कार्तिक ५, २०७७

नमस्कार, सबैमा सधै जसो यसपटक पनि तपाइको सेवामा हामी ज्योतिष, वास्तु र ग्रहगोचर सम्बन्धि समाग्री लिएर उपस्थित भैसकेका छौँ । आशा छ यस पटकको सामग्री पनि तपाइलाइ अवश्यनै मन पर्ने नै छ ।

आउनुहोस् पुजा गर्दा सबै भन्दा पहिला किन गणेश भगवान को पुजा गरिन्छ? रहस्य यस्तो छ, भन्ने विषयको सामग्री शुरू गर्नु भन्दा पहिला यो मन्त्र उच्चारण गरौँः ॐ नम: शिवाय, ॐ नम: शिवाय, हर हर बोले नम: शिवाय। रामेश्वराय शिव रामेश्वराय, हर हर बोले नम: शिवाय। गंगाधराय शिव गंगाधराय, हर हर बोले नम: शिवाय। जटाधराय शिव जटाधराय, हर हर बोले नम: शिवाय। सोमेश्वराय शिव सोमेश्वराय, हर हर बोले नम: शिवाय।

गुरुर्ब्रह्मा गुरुर्विष्णुर्गुरुर्देवो महेश्वरः श्री अवधूत चिंतन गुरुदेव दत्त, त्रिमुख दिगंबर सद्गुरु दत्त, श्री पादवल्लभ सर्वस्व दत्त, ब्रह्मा हरी शिव योगेश दत्त । कुनै तनाव वा समस्या झेल्नु भएको छ भने नित्य बिहान गणेशजी को आराधना गरेमा यो संकट हटेर जानेछ । गणेशको आराधना गर्दा दुबो अर्पण गर्नु अनिवार्य छ । पुरा जानकारीका लागि यो भिडियो अन्त्यसम्म हेर्नुहोस्…

 

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका