नेपाली खोज
बुधबार, बैशाख २९, २०७८
  • होमपेज
  • उदयपुरमा १२ सङ्क्रमित भेटिएसँगै खोटाङ पनि उच्च जोखिममा खोटाङ प्रवेश गर्ने सम्पूर्ण नाका हप्तादिन बन्द

उदयपुरमा १२ सङ्क्रमित भेटिएसँगै खोटाङ पनि उच्च जोखिममा खोटाङ प्रवेश गर्ने सम्पूर्ण नाका हप्तादिन बन्द

  • सोमवार, बैशाख ८, २०७७
उदयपुरमा १२ सङ्क्रमित भेटिएसँगै खोटाङ पनि उच्च जोखिममा खोटाङ प्रवेश गर्ने सम्पूर्ण नाका हप्तादिन बन्द

खोटाङ, ८ वैशाख: कोभिड–१९ रोकथाम तथा नियन्त्रण जिल्ला समन्वय समिति खोटाङले जिल्ला प्रवेश गर्ने सम्पूर्ण नाका हप्तादिनका लागि बन्द गरेको छ । छिमेकी जिल्ला उदयपुरमा १२ सङ्क्रमित भेटिएसँगै खोटाङ पनि उच्च जोखिममा रहेको ठहर गर्दै समितिको आज बसेको बैठकले जिल्ला प्रवेश गर्ने नाका सात दिनलाई रोक्ने निर्णय गरेको हो ।

दैैनिक उपभोग्यवस्तु भित्र्याउने तथा विभिन्न बहानामा बाहिरी जिल्लाका स्थानीय बासिन्दा जिल्ला भित्रिनेक्रम बढ्दै गएकाले नाका बन्द गरिएको समितिका संयोजक एवम् जिल्ला समन्वय समिति खोटाङका प्रमुख बबि चाम्लिङले बताउनुभयो ।

“नाका खुला हुँदा बाहिरी जिल्लासँगको आवतजावत जारी रहने र सङ्क्रमण फैलिन सक्ने सम्भावना बढी देखिएको छ”, उहाँले भन्नुभयो, “विश्वभर महामारीको फैलिएको कोरोना भाइरस नियन्त्रण गर्न जिल्ला प्रवेश गर्ने सम्पूर्ण नाका शिलबन्दी गरिएको हो ।” (रासस)

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका