नेपाली खोज
आइतवार, अशोज ४, २०७७
  • होमपेज
  • अजय र काजोललाई कोरोनाको त्रासले छुट्याईदिएपछि !

अजय र काजोललाई कोरोनाको त्रासले छुट्याईदिएपछि !

  • बिहिबार, भदौ १८, २०७७
अजय र काजोललाई कोरोनाको त्रासले छुट्याईदिएपछि !

एजेन्सी । बलिउड चर्चित अभिनेता अजय देवगण र पत्नि तथा नायिका काजोल कोरोना कहरका कारण अलग्गिएका छन् । यो जोडी वास्तविक जीवनमा अलग्गिएको नभई कोरोनाका कारण परिस्थितीले भिन्न भिन्न स्थानमा बसेको भारतीय मिडियाले उल्लेख गरेका छन् ।

संसारभर डरलाग्नेगरी बढेको कोरोना कहरकाबिच नायिका काजोल सिंगापुरमा रहेकी छोरी लिन पुगिन् र मुम्बईमा फिर्ता लिएर आइन् । फेरी कोरोना कहर घटेको भन्दै काजोलले छोरीको पढाइ नछुटोस भनेर फेरी छोरीलाई पुर्याइदिन सिंगापुर गएकी छिन् ।

छोरीलाई एक्लो महसुस नगराउन माता वा पिता मध्ये एक जना सँगै बस्ने सल्लाह अनुसार काजोल सिंगापुर नै बसेको बताइन्छ । यता अजय भने भारतमा कोरोना बढीरहेका बेला अजय लभने छोरा युगको जिम्मेवारी संहाल्नमा ब्यस्त छन् । यसरी अजय र काजोल एक–एक बच्चाको जिम्मेवारी बोकेर आ आफ्नो स्थानमा सुरक्षीत तरिकाले समय बिताइरहेका छन् ।

Facebook Comments

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका